روند نصب درب ضد سرقت لوکس و نیمه لوکس به همراه قیمت

درب ضد سرقت لوکس و نیمه لوکس

درب ضد سرقت لوکس همانطور که از نامش مشخص است ظاهری لوکس و زیبا دارد و انتخاب مناسبی برای افرادی است که علاوه بر امنیت، زیبایی نیز برایشان اهمیت دارد.

درب ضد سرقت ویستا
درب ضد سرقت ویستا

درب ضد سرقت لوکس چیست؟

درب ضد سرقت لوکس همانطور که از نامش مشخص است ظاهری لوکس و زیبا دارد و انتخاب مناسبی برای افرادی است که علاوه بر امنیت، زیبایی نیز برایشان اهمیت دارد. سازندگان درب ضد سرقت از مصنوعات چوبی استفاده کرده اند تا ظاهر این درب ها را زیبا و خاص کنند. ساختار این درب ها تماماً از چوب MDF می باشد و توسط دستگاه CNC طرح های برجسته ای بر روی آنها ایجاد می شود.
بطور کلی، ساختار درب های ضد سرقت لوکس به نوع درب بستگی دارد. بعضی از مدل های درب ضدسرقت لوکس از کشور ترکیه وارد می شوند و بعضی دیگر از ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی. اکثر درب های لوکس مدرن درب های وارد شده از اروپا هستند.
درب ضد سرقت لوکس با توجه به ظاهری بسیار لوکس، به روز و تنوع بالای طرح با استقبال بسیار زیاد سازندگانی که علاوه بر استحکام به ظاهر ساختمان نیز اهمیت زیادی می دهند مواجه شده است، همچنین امکان اضافه کردن آلارم، چشمی و قفل دیجیتال در این سری وجود دارد. 
قفل درب ضد سرقت لوکس به صورت پیش فرض از نوع مرکزی یا مولتی برند کاله ترکیه با 60 ماه گارانتی بوده که دارای 14 زبانه در حالت قفل شده می باشد که از سه جهت با چهارچوب درگیر می شود، قفل ها با توجه به سفارش مشتری قابل تبدیل به دو مدل چنگکی (HOOK) و ساده (MONO) نیز می باشد، کلاف این نوع دربها از جنس استیل درجه یک است و علاوه بر روکش چوب طبیعی خود درب، قابلیت اضافه شدن چوب طبیعی به چهارچوب نیز همانند اکثر درب ها وجود دارد.
در سالیان اخیر نه تنها مقاومت درب ضد سرقت، بلکه لوکس بودن و ظاهر طبیعی درب ضد سرقت نیز مورد توجه سازندگان قرار گرفت است. تولید کنندگان درب ضد سرقت نیز در این راستا با استفاده از مصنوعات چوبی سعی در بهبود زیبایی درب ضد سرقت و هارمونی ظاهر درب ضد سرقت لوکس با دیگر عناصر و متریال های مورد استفاده در دکوراسیون داخل خانه دارند. در همین راستا از روکش های مختلفی در ساختار و ظاهر درب ضد سرقت استفاده می شود که باعث می شود قیمت درب ضد سرقت نیز نسبت به نمونه های ساده تر، گرانتر تمام شود، به طور مثال در سالیان اخیر استفاده از روکش گردو وارداتی به شدت در صنعت درب ضد سرقت افزایش پیدا کرده است، استفاده از چوب های خراطی شده در نمای درب ضد سرقت و طرح های برجسته سلطنتی با روکش و یا چوب گردو بسیار کاربردی شده است. 
برخی از مشتریان که به دنبال لوکس گرایی هستند و از نظر معماری طرح های لوکس جذابیت زیادی برایشان دارد معمولاً در معماری مدرن از رنگ های سفید و تیره و در معماری سنتی و کلاسیک از روکش های چوبی استفاده می شود.
استراکچر درب ضد سرقت لوکس بستگی به نوع درب انتخابی دارد. برخی از مدل ها پک وارداتی ترک می باشند و برخی از کشورهای ایتالیا و اروپا وارد ایران می شوند که بیشتر مدل های اروپایی درب های لوکس مدرن می باشند.
برخی از درب های لوکس علاوه بر دارا بودن تمامی مشخصات درب های ایمن، از لحاظ زیبایی بصری نیز با زیبا ترین دربهای چوبی رقابت می کنند و در ساختار این درب ها که به صورت تمام ام دی اف کار می شود، طرح های برجسته با دستگاه سی ان سی روی ام دی اف حک شده است.
این نوع دربها دارای سه لولا، قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پستچی و چشمی می باشند. لنگه این درب ها با استفاده از  ورق ام دی اف 10 میل با روکش طبیعی چوب گردو ساخته شده است که با طرحهای برجسته زیبایی خاصی را در نظر بیننده به تصویر می کشند. بر روی چهارچوب فلزی درب های ضد سرقت لوکس روکوب با روکش طبیعی چوب قرار گرفته است، در داخل درب ورق فولادی کامل به صورت شبکه ای می باشد که عایق های صوتی و حرارتی در بین شبکه ها قرار گرفته اند.
قفل به کار رفته در این مدل درب ضد سرقت لوکس از باکیفیت ترین برندها می باشد که به وسیله قرار گرفتن یک رزت مخصوص بر روی توپی قفل، امنیت بالایی را در برابر سرقت فراهم می کند، درب های ضد سرقت لوکس به وسیله ۱۴ زبانه با چهارچوب درگیر می شوند و دور لنگه درب با استفاده از استیل پوشیده شده که بر زیبایی این درب می افزاید.
وزن درب ضد سرقت لوکس 125 کیلوگرم، روکوب 2 طرف و دور لنگه استیل، قطر چارچوب 18 الی 24 کشویی می باشند و در داخل کلیه درب ها از ورق فولادی سرتاسری به همراه فوم پلی اورتان استفاده شده است.
درب ضد سرقت لوکس در انواع مختلفی وجود دارد. درب ضد سرقت مدرن پی وی سی علاوه بر اینکه دارای ایمنی بالاست، از نظر زیبایی ظاهری نیز قابل رقابت با سایر درب ها می باشد.
علاوه بر مقاومت درب های ضد سرقت در برابر ورود سارقان، ظاهر درب ضد سرقت لوکس نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و مدل های لوکس برجسته، با اضافه کردن شیشه هایی از جنس گلس استن، ویژگی خاصی به این درب ها داده است.

ویژگی های درب ضد سرقت لوکس

برخی از مهمترین ویژگی های درهای ضد سرقت لوکس به شرح زیر هستند:
- در ساختار داخلی آنها یک ورق فولادی سرتاسری به صورت شبکه ای و با ضخامت 1-5/1 میلیمتر و فوم پلی اورتان به کار رفته است. این ورق فولادی نقش اصلی را در افزایش امنیت این درب ها دارد. این ورق فولادی باعث ضد ضربه شدن این درب ها نیز می شود.
- عایق های حرارتی و صوتی در بین شبکه بندی این درب ها قرار گرفته است.
 - این درب ها سه لولا دارند و مجهز به قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پست چی، قفل دیجیتال و چشمی هستند.
- قفل در ضدسرقت لوکس به صورت پیش فرض قفل بسیار باکیفیت کاله (Kale) ترکیه است که در حالت قفل شده 14 زبانه دارد. این زبانه ها از سه جهت با چارچوب اتصال دارند. البته این قفل ها با توجه به سفارش مشتری قابلیت تبدیل به مدل ساده (MONO) و چنگکی (HOOK) را نیز دارند. لازم به ذکر است این قفل ها 60 ماه گارانتی دارند. این قفل ها با داشتن روزت مخصوص بر روی توپی قفل امنیت بسیار زیادی را در برابر سرقت ایجاد می کنند.
- چهارچوب درهای ضد سرقت لوکس استیل درجه یک است و همانند سایر درب ها نیز می توان روکوب چوب طبیعی به آن اضافه کرد.
- لنگه در ضد سرقت لوکس از ورق MDF 10 میلیمتر و روکش طبیعی چوب گردو ساخته شده و دارای طراحی های زیبایی می باشد.
- وزن این درب ها 125 کیلوگرم است.
- دارای 14 زبانه متحرک، و 4 زبانه ثابت هستند.

قیمت درب ضد سرقت لوکس

قیمت درب ضد سرقت لوکس

به طور کلی قیمت این درب ها بستگی به شکل ظاهری و میزان برجستگی چوب های کار شده بر روی آنها دارد. لازم به ذکر است با اینکه ساختار این درب ها از فولاد ساخته شده، اما برای زیبا کردن آنها، تماماً با چوب پوشیده شده اند و در ظاهر لوکس این درب ها هیچ نشانی از فولاد دیده نمی شود. روکش چوب نقش بسیار مهمی در ظاهر این درها دارد.
در چند سال اخیر از روکش های چوب گردو وارداتی، چوب بلوط، چوب افریقایی، روکش های درجه یک چوب تزیینی امریکایی و اروپایی، و دیگر چوب های خراطی شده برای طراحی درب های ضد سرقت لوکس استفاده کرده اند و طرح های برجسته و سلطنتی را شکل داده اند. به همین دلیل، این درب ها در مقایسه با انواع دیگر درب ضد سرقت گران تر هستند.
علاوه بر این، برای لوکس کردن این درب ها از روکش های براق مشکی، سفید، های گلاس، و رنگ های پوست پولیش استفاده می کنند. که این موارد نیز در افزایش قیمت این درب ها نقش دارند. افرادی که طرح های لوکس را می پسندند رنگ های سفید و تیره را ترجیح می دهند و افرادی که به طراحی های کلاسیک علاقه دارند طرح های چوبی را می پسندند.
درب های ضد سرقت از نظر امنیت و ساختار تفاوت زیادی با هم ندارند. قیمت درب ضد سرقت لوکس به شکل ظاهری و میزان برجستگی چوب کار شده روی درب بستگی دارد.
از روکش های مختلفی در ساختار و ظاهر درب ضد سرقت استفاده می شود که موجب افزایش قیمت درب ضد سرقت لوکس نسبت به نمونه های ساده تر می شود.
استفاده از روکش گردو، چوب های خراطی شده و طرح های برجسته سلطنتی با روکش و یا چوب گردو عوامل تاثیرگذار روی قیمت درب ضد سرقت لوکس هستند.
چوب های دیگر لوکس مانند چوب های آفریقایی، چوب بلوط، روکش های بلوط و رویه های ضد سرقت با رویه های روکش های درجه یک چوب تزئینی آمریکایی و اروپایی در مدل های مدرن و قیمت درب ضد سرقت لوکس تاثیرگذارند.
روکش های براق سفید، مشکی، هایگلاس، رنگ های پولیش در برخی موارد استفاده می شود و باید در نظر داشت که استفاده از این نوع متریال باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت خواهد شد.

فروش درب ضد سرقت لوکس

فروش درب ضد سرقت لوکس که توسط 14 زبانه متحرک و 4 زبانه ثابت در مجموع 18 زبانه با چهاچوب درگیر می شوند، برای حفظ امنیت و دور لنگه درب از استیل پوشیده شده که موجب زیبایی این درب ها می شود.
با توجه به ظاهر بسیار شیک، به روز و تنوع بالای طرح، فروش درب ضد سرقت لوکس با استقبال زیادی از سوی سازندگان ساختمان  که علاوه بر استحکام به ظاهر بنا نیز اهمیت زیادی می دهند مواجه شده است.
قابلیت اضافه کردن آلارم، چشمی و قفل دیجیتال در فروش درب ضد سرقت لوکس تاثیر گذار است و استفاده از مصنوعات چوبی برای افزایش زیبایی درب ضد سرقت و هارمونی آن با دیگر عناصر و متریال های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی خانه نقش دارند.
کیفیت تضمین شده در ساخت، تولید و فروش انواع درب ضد سرقت لوکس می تواند ویژگی های ضد دیلم، چهارجوب متحرک و متریال های باکیفیت انتخاب درب مناسب را به همراه دارد.
درب ضد سرقت باید علاوه بر ممانعت از ورود سارقين، از استانداردهای لازم برخوردار بوده، در زمان وقوع حوادثی مانند زلزله و آتش سوزی نيز مقاوم باشد. فروش درب ضد سرقت لوکس با ویژگی های متناسب با محل انجام می شود.

نصب درب ضد سرقت لوکس

از آنجایی که درب های ضدسرقت لوکس تنوع زیادی دارند نصب آنها نیز با روش های مختلفی انجام می شود. معمولاً برای نصب این درب ها از روش های رول بولت و جوش دادن استفاده می شود 
ذکر این نکته بسیار ضروری است که هنگام نصب این درب ها فضای بین دیوار و چهارچوب در را باید با ملات و خرده آجر پر کنید. زیرا سارقین اغلب از این فضا برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنند.
به طور کلی با توجه به گران قیمت بودن این درب ها بهتر است نصب در توسط متخصصین انجام شود. زیرا نصب این درب ها به مهارت بیشتری نسبت به سایر انواع درب های ضد سرقت دارد.

درب ضد سرقت نیمه لوکس

درب ضد سرقت نیمه لوکس

درب های ضد سرقت نیمه لوکس نیز از بسیاری جهات مشابه درهای لوکس هستند. به این صورت که این درب ها نیز از چوب MDF و روکش چوب طبیعی راش و گردو ساخته شده اند. قفل ها و یراق آلات آنها کاله ترکیه می باشند. این درب ها نیز دارای قفل های پستچی و چشمی هستند. درب های ضد سرقت نیمه لوکس به سه دسته شامل: نیمه لوکس مدرن، نیمه لوکس برجسته، و نیمه لوکس CNC تقسیم می شوند.
درب های ضد سرقت لوکس خود را از شرکت های تولید کننده که برای مدت طولانی در این کسب و کار بوده اند و یا از نمایندگی های مجاز آن ها می توانید تهیه کنید،

برای نصب درب ضد سرقت لوکس باید از اشخاص متخصص و حرفه ای کمک گرفت، چون  نیاز به تخصص و تجربه دارد و اصول خاصی را باید در هنگام نصب این نوع دربه رعایت کرد.
از آنجا که تنوع زیادی در مدل ها و شرکت های سازنده درب ضد سرقت وجود دارد، نصب درب ضد سرقت لوکس با روش های مختلفی انجام می شود. استفاده از پیچ سر مته، رولت بول، جوش دادن و استفاده از فریم انتظار رایج هستند.
سارقین اغلب از فضای بین دیوار و چهار چوب برای نفوذ به داخل استفاده می کنند، برای نصب درب ضد سرقت لوکس بهتر است فضای خالی مورد نظر با ملات و خرده آجر پر شود تا مانع از غر شدن چارچوب توسط دیلم یا جک باشد.
نصب درب ضد سرقت لوکس باید توسط نصاب با تجربه انجام شود تا بتواند بدون ایراد با رعایت اصول اولیه درب را نصب کند و به مرور زمان مشکلی ایجاد نشود.
نصب درب ضد سرقت لوکس نیاز به مهارت و توان اجرایی بالایی نسبت به  درب های دیگر دارد. کوچکترین اشتباه در نصب این نوع درب باعث آسیب های جدی  در زیبایی  و دوام آن خواهد شد.

معمولا این گونه درب ها(درب ضد سرقت لوکس) ظاهری بسیار شیک دارند و به دو دسته کلی تقسیم میشوند

درب ضد سرقت لوکس مدرن

در ضد سرقت لوکس مدرن به درب هایی گفته میشود که در ساخت آنها معمولا از متریال مصنویی مدرنی مانند سنگ مصنویی و کامپوزیت ها استفاده شده و معمولان خبری از چوب طبیعی در آنها نیست .و سازه اهنی که نقش ضد سرقت بودن را در این گونه درب ها ایفا میکند به وسیله رکوب و دور کوب از چشم ها پنهان شده و زیبایی درب ضد سرقت را دو چندان میکند.معمولا سازه فولادی درب ضد سرقت لوکس تقویت شده و از ضخامت بالایی نیز نسبت به درب ضد سرقت ارزان معمولی برخوردارند.قفل و یراق این درب ها نیز لوکس بوده و معمولا از قفل های مولتی(گاوصندوقی و اتوماتیک) استفاده می شود. معمولا این گونه درب ها ساخت کشورترکیه یا ایتالیا می باشند و به نسبت لوکس بودن و خاص بودن قیمت ها در آنها افزایش می یابد

درب ضد سرقت لوکس کلاسیک

درب ضد سرقت لوکس کلاسیک معمولا از متریال چوب بیشتر در ان استفاده شده و گاها از یک نوع متریال دیگر که میتواند استیل و یا کامپوزیت های خاص باشد در این گونه درب ضد سرقت لوکس کلاسیک استفاده شده تا ظاهری جذاب تر ایجاد کند.درب ضد سرقت لوکس کلاسیک از دورکوب چوب و رویه چوب استفاده شده در آن و شما هیچ گونه فلزی در نمای بیرونی و نمای داخلی آن نمیبینید .معمولا رویه این درب ضد سرقت دست ساز بوده و دارای برجستگی های شکیلی میباشند و هرچه برجستگی بیشتری داشته باشد و دست ساز تر باشد و کیفیت رویه بالا باشد درب ارزش هنری و مادی بیشتری پیدا کرده و در این نوع در ضد سرقت چوب گردو گران تر و شکیل تر می باشد و از سختی بالایی برخوردار است.سازه فولادی این گونه درب ها نیز به مراتب کیفیت بالاتری داشته از درب های ضد سرقت معمولی و قفل و دستگیره هم بسیار شکیل تر و لوکس تر میباشد و همه این ایتم ها نقش مهمی در قیمت درب دارد به صورتی که نمیتوان رنج قیمتی ثابتی برای آن در نظر گرفت.معمولا این گونه درب ها ساخت ترکیه و ایتالیا هستند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید