دزدگیر درب ضد سرقت و اهمیت نصب آن بر روی درب

نصب دزدگیر روی درب ضد سرقت

<p>با نصب دزدگیر بر روی درب ضد سرقت خانه ی خود می توانیم امنیت آن را به طور چشمگیری بالا ببریم و از نفوذ سارقین&nbsp;به خانه جلوگیری کنیم.</p>

درب ضد سرقت ویستا
درب ضد سرقت ویستا

دزدگیر درب ضد سرقت نوعی سیستم پیشرفته برای اعلان سرقت است که با نصب آن امنیت خانه ی شما بسیار افزایش می یابد. این دزدگیر ها که به آن ها دزدگیر مکان نیز گفته می شود را بدون نیاز به کابل بر روی درب می توان نصب کرد. دزدگیر مکان را می توان در اماکن مختلف اداری، تجاری و مسکونی نصب نمود. در ادامه به مزایای نصب دزدگیر روی درب ضد سرقت و اهمیت آن می پردازیم.

دزدگیر اماکن چیست؟

دزدگیر درب ضد سرقت یا همان دزدگیر اماکن یک سیستم پیشرفته امنیتی است که با داشتن چند چشمی الکترونیکی قادر به تشخیص تمامی حرکات در محیط است. این دزدگیرهای حساس به محض تشخیص حرکات غیرمجاز در محیط و تلاش برای ورود غیرمجاز آژیر امنیتی را به صدا درآورده و اعلام سرقت می کند. هم زمان با صدا درآوردن آژیر اگر در محل حضور نداشته باشید سیستم دزدگیر قادر به تماس گرفتن با شما می باشد.

چرا باید بر روی درب های ضد سرقت دزدگیر نصب کنیم؟

امروزه به دلیل کاربرد گسترده ی درب های ضد سرقت تعداد آن ها به صورت چشمگیری افزایش داشته است و سارقین با شیوه ی باز کردن آن ها به خوبی آشنا شده اند برای مثال آن ها با تخریب رویه درب ضد سرقت به وسیله دیلم و همچنین تخریب قفل و سیلندر درب اقدام به بازکردن درب های ضد سرقت می کنند، به خصوص امروزه که برای کاهش قیمت درب های ضد سرقت بی کیفیت زیادی تولید می شوند پس ما می توانیم با نصب دزدگیر روی درب ضد سرقت از نفوذ سارقین و سرقت های احتمالی جلوگیری کنیم.

ویژگی های دزدگیر درب ضد سرقت

این دزدگیرها از متریال با کیفیتی ساخته شده اند و در تشخیص ورود های غیر مجاز دقیق عمل می کنند. این نوع دزدگیرها قابلیت ثبت تلفن همراه را دارند تا در صورت بروز خطر به شما پیامک دهند و شما را مطلع کنند. در این دزدگیرها میزان صدای آلارم نیز قابل تنظیم می باشد و امکان نصب بر روی تمامی درب ها را دارند. جنس دزدگیر درب ضد سرقت استاندارد باید از گالوانیزه و استیل باشد و عمر باتری آن نیز باید طولانی باشد.

مزایای دزدگیر درب ضد سرقت

نصب دزدگیر روی درب ضد سرقت مزیت های زیادی را به همراه دارد که از اصلی ترین آن ها می توان به جلوگیری از وقوع سرقت، آرامش خاطر بیشتر و افزایش شانس دستگیری مجرمان توسط پلیس اشاره کرد. یکی دیگر از مزایای دزدگیر درب ضد سرقت اعلام خطر باز شدن درب از طریق آژیر و ارسال پیامک به سه شماره ی ثبت شده در دستگاه است. همچنین این دزدگیر ها با ارسال پیامک ما را از میزان توان باتری خود نیز مطلع می کنند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید