خرید درب ضد سرقت چینی با کیفیت بالا

درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی یکی از معروف ترین محصولات در بازار ایران است که جز پرفروش ترین کالاهای خارجی در این عرصه به شما می رود.

درب ضد سرقت ویستا
درب ضد سرقت ویستا

درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی یکی از معروف ترین محصولات در بازار ایران است که جز پرفروش ترین کالاهای خارجی در این عرصه به شما می رود. در ادامه اطلاعات کاملی را در خصوص این دسته محصول در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

درب ضد سرقت چینی؛ قیمت ارزان، کیفیت مناسب؟!

انواع درب ضد سرقت که در بازار ایران موجود می‌باشد، معمولا ساخت کشورهای چین، ترکیه و ایران است. البته نمونه های ایتالیایی هم در بازار یافت می شود که به علت اختلاف قیمت بسیار بالا با سایر محصولات و هم چنین محدود بودن موجودی، در اینجا به آن ها نمی پردازیم.
درب ضد سرقت تولید کشور چین مانند سایر اقلامی که از این کشور وارد ایران می شود، از قیمت و معمولا کیفیت پایین‌تری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار است. اگرچه درب‌های چینی نیز کیفیت‌های مختلفی دارند و درب‌های درجه یک آن‌ها گاهی از کیفیت خوبی هم برخوردارند.

در زیر مشخصات ظاهری و فنی درب های ضد سرقت چینی ذکر شده است:

درب ضد سرقت چینی

در مورد شکل ظاهری درب های چینی باید گفت که فاصله بین سطح درب و لبه‌ی چهارچوب در درب‌های چینی اندک است.
لولای درب‌های چینی از هر دو جهت مخفی است و قابل دیدن نمی‌باشد. اکثر درب‌های چینی دارای  لولای 90 درجه بازشو می باشند.
رویه درب ضد سرقت چینی معمولا فلزی است که با رنگ کوره‌ای طرح چوب، رنگ شده‌اند. البته برخی از آن‌ها دارای رویه فلزی با روکش pvc هستند.
ابعاد چهارچوب درب‌های چینی حداکثر 105 در 210 سانتی متر بوده و عرض مفید آن ها بین 90 تا 92 سانتی متر است.
ضخامت ورق به کار رفته در درب‌های چینی معمولا کمتر از یک میلیمتر و در بیشترین حالت حدود  0/8 میلی متر است.
وزن درب ضد سرقت چینی نسبت به درب ضد سرقت ایرانی و ترک بسیار کمتر است که خود بر کاهش مقاومت آن تاثیر بسزایی دارد و نشان دهنده ساختار داخلی ضعیف تر در این درب ها است.
درب ضد سرقت چینی، عموما تک قفله بوده و امنیت آنها توسط زبانه‌هایی که در سه طرف درب باز و بسته می‌شوند، تامین می‌گردد. زبانه‌های بکار رفته در درب‌های چینی عموما تو خالی بوده و توسط اهرم به راحتی باز می‌شوند؛ نکته ای که هرگز از توجه به آن غفلت نکنید!

ویژگی های درب ضد سرقت چینی

درب های ضدسرقت تولید چین،  همانند درب های تولیدی سایر کشورها (مانند ایران یا ترکیه) از کیفیت های متنوعی برخوردارند.
پیش از افزایش قیمت دلار، برخی محصولات چینی کیفیت بسیار پایین (و البته قیمت های بسیار نازل) داشتند که قیمت پایین آنها باعث استقبال بسیاری از سازندگان به آنها شده بود. اما پس از افزایش قیمت دلار و باطبع افزایش قیمت این مدل ها، دیگر استفاده از آنها به هیچ وجه به صرفه نبود؛ چرا که هم کیفیت پایین تری از محصولات ایرانی داشتند و هم هزینه آنها پایین تر از محصولات ایرانی نبود. این امر باعث خروج نسبی محصولات بی کیفیت چینی از بازار درب ضد سرقت ایران شد.

در بازار فعلی، درب های ضد سرقت متنوعی عرضه شده اند که به طور معمول از کیفیت بالایی برخوردار هستند یا به عبارت بهتر کیفیت آنها قابل رقابت با نمونه های ایرانی است.
درب های چینی معمولا دارای چارچوبی به صخامت 12 سانتی متر هستند که قطر ورق چارچوب یک میلیمتر است.
لنگه درب های چینی هم  به طور معمول 70 میلیی متر ضخامت داشته و روکش آنها از جنس MDF با رنگ پودری الکترواستاتیک است.
برخی درب های چینی به جای استفاده از ورق فولادی در درون آنها، خود روکش را از جنس فلز انتخاب می کنند که به آنها درب ضد سرقت فلزی هم گفته می شود.
درب های ضد سرقت چینی دارای گواهینامه استاندارد جهانی هستند .
درصورتی که درب ضد سرقت چینی مورد استفاده شما از شرکت معتبری باشد دارای گارانتی و پشتیبانی خواهد بود .
لولاهای درب ضد سرقت چینی به صورت پنهان طراحی شده و این امر باعث بالا رفت هرچه بیشتر امنیت این نوع درب ضد سرقت شده است .
درب ضد سرقت چینی دارای دو نوع کلید کارگر و اصلی است که کلید کارگر در زمان ساخت ساختمان مورد استفاده گرفته و به محض استفاده از کلید اصلی کلید کارگر از کار خواهد افتاد.
درب ضد سرقت چینی به طور معمول به صورت کامل عرضه میشود یعنی به طول معمول دارای یراق، چهارچوب است و در بسته بندی عرضه می شود .
درب ضد سرقت چینی دارای یک لایه درزگیر بوده و از عبور صدا، حرارت و گردو غبار جلوگیری می کند .
نصب درب ضد سرقت چینی نسبت به دو نمونه ایرانی و ترک بسیار راحت و سریع تر است .
درب ضد سرقت چینی به طور متوسط از ابعاد 105*205 سانتی متر برخوددار می باشند .

اندازه های استاندارد درب ضد سرقت چینی

بورس درب ضد سرقت چینی

درهای چینی بر حسب یک لنگه و دو لنگه بودن اندازه های استاندارد متفاوتی دارند. ضمن این که هر یک از دو حالت هم  ممکن است در دو اندازه مختلف ارائه شوند.

درب های تک لنگه

عرض درب های تک لنگه چینی 105 سانتی است و در دو ارتفاع 205 سانتی و 210 سانتی در بازار قابل خرید هستند. در واقع شما می توانید بر حسب نیاز خودتان اندازه ای که برای شما مناسب تر است را خریداری کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشتید حتما با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

درب های دولنگه

درب های ضد سرقت چینی دو لنگه هم دارای دو اندازه مختلف هستند. با این تفاوت که در این نوع درها ارتفاع مشخص و 205 سانتی متر است اما عرض درب دارای دو اندازه مختلف 120 سانتی متر و 117 سانتی متر است. البته این اختلاف زیاد نیست و در بسیاری موارد می توان هر سایزی را که تمایل داشتیم خریداری کنیم.

نصب درب ضد سرقت چینی

یکی از جذابیت های مهم درب های ضد سرقت چینی این است که به طور معمول نصب آنها بسیار ساده تر از مدل های مشابه انجام می شود. البته به طور کلی نصب درب های ضد سرقت چندان دشوار نیست و معمولا هم توسط نصاب شرکت انجام می پذیرد، اما به هر حال سهولت نصب درب های چینی یکی از چیزهایی است که می توان در زمان خرید مد نظر داشت.

تفاوت درب های ضد سرقت چینی با درهای ترک

چارچوب  و روکش درب

در چارچوب درب ضد سرقت ساخت ترکیه، اختلاف سطح بیشتری بین سطح بیرونی چهارچوب و لنگه در (نسبت به مدل های چینی) دیده می شود.
در مدل های چینی معمولا جنس پاشنه درب از ورق استیل ضدزنگ بوده و ساختار داخلی آن از ورق استیل به صورت یکپاچه با پل های استحکام دهنده تشکیل گردیده است.

لولا

درب های ترک به گونه ای ساخته می شوند که لولای آنها از روبرو قابل مشاهده است اما در درب ضد سرقت چینی، طراحی لولا ها به صورت مخفی است و به طور معمول قابل رویت نیستند. اصولا لولاهای درب های ساخت ترکیه به طور کلی با درب های چینی متفاوت است.
درب های چینی معمولا چهار عدد لولا دارند که به صورت مخفی قرار داده شده اند و قابلیت تنظیم هم دارند. برخی درب های چینی داری چشمی و زنگ در تو کار هم هستند و علاوه بر دستگیره های جذابی خود، قفل شب بند هم دارند.
قفل درب های چینی معمولا این طور است که با چرخاندن کلید، زبانه های متعددی از چند جهت مختلف وارد چارچوب می شوند. این امر باعث می شود تا ورود به ساختمان بسیار دشوار شود و نقش مثبتی در امنیت درب دارد. البته این ایراد را هم دارند که تنها یک قفل و کلید برای کل درب تعبیه شده است و سارقان برای ورود به ساختمان کافی است تنها یک قفل را باز کنند. اما در مدل های دو قفله، از این نظر امنیت بیشتری وجود دارد.

وزن درب ضد سرقت

وزن درب های چینی به طور معمول پایین تر از درب های ضد سرقت ترک است به طوری که در بازار گفته می شود که وزن یک درب ضد سرقت ترک با دو درب چینی برابری می کند. 

نگاهی کلی به درب های ضد سرقت چینی

خرید اینترنتی درب ضد سرقت چینی

همان طور که گفته شد کشور چین با پایتخت پکن (یا به قول خودشان بیجینگ) یکی از عمده ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در جهان و یکی از مهم ترین کشورهای خارجی ارائه کننده درب ضدسرقت به ایران است.
اگر بخواهیم در یک ارزیابی کلی به درب های ضد سرقت چینی نگاه کنیم باید بگوییم که پس از تحریم ها و افزایش قیمت دلار، درب های نامرغوب چینی تقریبا از بازار جمع شدند؛ چرا که دیگر قدرت رقابت با درب های نامرغوب ایرانی را نداشتند. این روزها برخی درب های ضد سرقت ایرانی با قیمت هایی بسیار ناچیز عرضه می شوند که در واقع تنها ظاهر درب های ضد سرقت را دارند و  نه در درون آنها خبری از ورق های فولادی است و نه حتی قفل و لولای تقویت شده ای دارند. از این رو محصولاتی که از کشور چین وارد می شوند ، به ویژه آنها که دارای برند های شناخته شده هستند، دارای کیفیت مناسبی هستند و می توانند یکی از گزینه های پیش روی ما در خرید باشند.

درب ضد سرقت ارزان چینی

درب های ضد سرقت فلزی که در بازار و بین مصرف کننده ها به در ضد سرقت چینی معروف است جزو بی کیفیت ترین درب های بازار میباشد و ساخت کشور چین است.کیفیت این در ها به قدری پایین است به طوری که اصلا جزو  ضد سرقت نمیتوان آن را به حساب آورد چون ضمن استفاده از مواد بی کیفیت . خبری از فولاد در ان نیست و ورق آهنی که در آنها استفاده شده در بهترین حالت استقامت لازم را در برابر ضربات وفشار های وارده در مواقع لازمه بر خوردار نمی باشد و راهکارهایی که سازنده های این گونه درب ها برای بالا بردن استقامت ان در برابر دیلم به کار برده اند (قفل چنگکی – قفل مرکزی) بی تاثیر بوده و باکیفیت ترین درب ضد سرقت چینی هم خلاف قیافه فریبنده که دارد استقامت لازم را ندارد.ونیز با توجه به بالارفتن قیمت دلار دیگر توجیه اقتصادی برای خرید این گونه درب های ضد سرقت ارزان وجود ندارد
ساختار درب ضد سرقت چيني شامل لولاي مخفي ، چهار چوب تخت وداراي قطر 7 بوده كه رنگ نهايي آن به صورت كوره اي مي باشد. از نظر مقايسه با درب ضد ترك داراي وزن كمتر هستند . 
درب ضد سرقت چینی دارای وزن بسیار کمتری نسبت به نمونه های مشابه ایرانی و ترکیه ای دارد و همچنین لولاهای این نوع از درب ضد سرقت دارای لولاهای پنهان بوده که یکی از رکن های مهم امنیت به حساب می آید . علاوه بر این مزایا درب های ضد سرقت چینی دارای قیمت کم تر و رقابتی تری نیز است اما سهم کمتری از بازار را در برگرفته علت این تفاوت فاحش در فروش این نوع درب در دید بد مردم ایران نسبت به محصولات کشور چینی است .

قیمت درب ضد سرقت چینی

محصولات چینی در دو گرید کیفی و ایمنی در بازار موجود هستند و لزوما همه آنها ارزان نیستند , همه آنها بی کیفیت نیستند و… دسته ای انواع درب ضد سرقت چینی قیمت های متوسط به بالا دارند و تقریبا قیمت آنها اندکی پایین تر از محصولات ترک و اروپایی میباشد . این گروه درب های با کیفیت چینی هستند که در طرح های زیبایی هم در بازار موجود هستند . 
بعضی از درب های چینی عملا ضد سرقت نیستند:
دسته ای درب های چینی عملا فقط اسم درب ضد سرقت چینی را یدک میکشند و در عمل نوعی درب اتاق هستند که فقط سعی شده است با اضافه کردن چند قفل ظاهر آن را به سری ضد سرقت شبیه کنند ولی در عمل در دسته بندی ضد سرقت ها جای نمیگیرند.

بورس فروش درب چینی

مرکز فروش درب ضد سرقت چینی کجاست ؟ در تهران کدام مناطق و فروشگاه ها صرفا درب چینی میفروشند ؟ تقریبا هیچ بورس یا مرکز فروشی برای این منظور و محصولات چینی صرفا وجود ندارد . البته هستند فروشندگانی که فقط اقدام به ارائه محصولات چینی میکنند که غالبا در این فروشگاه ها محصولات چینی با کیفیت نخواهید یافت. بهتر است اگر میخواهید درب چینی با کیفیت بخرید از فروشگاه های معتبر بخواهید.

خرید اینترنتی درب ضد سرقت چینی

بسیاری از مشتریان در دنیای پر مشغله امروز تمایل دارند تمام مراحل خرید و فروش درب ضد سرقت چینی بصورت اینترنتی انجام شود. خرید آنلاین درب ضد سرقت ، فروش آنلاین اینترنتی درب ضد سرقت و سفارش اینترنتی درب ضد سرقت ، فروش اینترنتی درب ضد سرقت برای اینگونه مشتریان راه اندازی شده.

مراحل خرید اینترنتی درب ضد سرقت چینی بصورت زیر می باشد

گام اول: تماس با شرکت و اعلام آدرس جهت بازدید سرپرست نصاب و برآورد دقیق ابعاد درب ضد سرقت مورد نیاز 
گام دوم: ارسال اینترنتی فاکتور درب ضد سرقت برای مشتری و تمامی موارد مندرج در فاکتور توسط مشتری و فروشنده دوباره چک می شود
گام سوم: واریز مبلغ وجه پیش پرداخت و ارسال سند واریزی برای شرکت
گام چهارم: ارسال درب ضد سرقت و نصب درب

قفل درب ضد سرقت چینی

قفل درب ضد سرقت چینی

به علت بالا بودن ضریب ایمنی این نوع درب ها و به زبان ساده نفوذپذیری سخت و دشوار نسبت به انواع دیگر درب های ساختمانی ، مشتریان اصطلاحا به آن درب ضد سرقت می گویند. اینکه به چه میزان میتوان به خاصیت ضد سرقت بودن این نوع درب ها اعتماد کرد دقیقا به عوامل و فاکتورهای متعددی از قبیل نوع درب ضد سرقت، آلیاژ مصرفی در یراق درب، کیفیت ساخت، نوع چهار چوب و قفل درب و … بستگی دارد.
امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود میباشد. اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی میتواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی میباشد.
درب ایمنی در انواع مختلف و با کیفیت های متنوع و همچنین قیمت های متفاوت موجود است.

قفل ها:

 قلب و مغز یک درب ضد سرقت قفل آن است وقتی که قفل ها نباشند ضد سرقت بودن دیگر معنایی ندارد. قفل های متعدد و زیادی بر روی درب نصب میشوند که هرکدام ازآنها کاربردی خاص دارد مثلا قفل های زبانه دارد که امروزه حرف اول را در سیستم های امنیتی درب ها میزند تعداد زبانه ها هر چه قدر که بیشتر باشد امنیت آن بالاتر است بازکردن آن توسط دزد هم سخت تر میشود به همین خاطر توصیه میکنیم که هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به این موضوع توجه داشته باشید که درب شما دارای قفل زبانه دار باشد معمولا قفل های یازده زبانه در بازار به وفور یافت میشوند و سعی کنید که مرغوبترین نوع آنرا خریداری کنید چون ما آنقدری پول دار نیستیم که جنس ارزان بخریم و هر روز هم آنرا برای تعمیر ببریم و یا یک قفل نو بخریم یکبار هزینه کنید و یک عمر خیال خودتان را راحت کنید.قفلهای چینی در بازار به وفور یافت میشوند که درجه کیفی بالایی ندارند و به راحتی میتوان آنها را باز کرد.
دستگیره ها : دستگیره درب یکی از ملزومات آن است در واقع وقتی که دستگیره نباشد نمیتوان درب را بازو بسته کرد.دستگیره ها در ابتدا و در قدیم از جنس فلز و یا چوب بودند و شکل خاصی نداشتند و صرفا بعنوان یک دستگیره عمل میکردند اما امروزه شاهد این هستیم که تولید کنندگان زیادی اقدام به طراحی دستگیره های خاص و با شکل و شمایل هایی متفاوت کرده اند مثلا دستگیره های استیل ضد زنگ به شکل های بسیار زیبایی در بازار عرضه میگردند که متناسب با هر سلیقه ای نیز میباشد
ایمن ترین روش برای حفظ و ایجاد امنیت های نوین درب ضد سرقت چینی است محدودیتی برای استفاده از این درب ها وجود ندارد و هر شخصی در هرمکانی میتواند از درب ضد سرقت استفاده کند.بیشترین موارد استفاده درب ضد سرقت در منازل و ساختمان های مسکونی میباشد اما میتوان آنرا در اداره جات دولتی و اتاق های مدیریتی کارخانه جات و کارگاه ها هم استفاده کرد.دانشگاه ها و دانشکده ها و مدارس و همچنین محیط های آموزشی و فرهنگی مانند فرهنگسراها هم میتوانند از درب ضد سرقت استفاده کنند پس پی میبریم که محدودیتی برای استفاده از درب ضد سقت وجود ندارد و همه جا میتوان آنرا نصب کرد نکته مهمی که در این میان وجود دارد نصب درب ضد سرقت میباشد که مقوله ای بسیار مهم تلقی میشود کوچکترین خطا در نصب میتواند منجر به عدم کارکرد درست و مناسب درب ضد سرقت شود به همین خاطر باید شما از خبره ترین افراد در جهت نصب درب ضد سرقت بهره بگیرید مهم نیست هزینه نصب هرچه قدر بود پرداخت کنید تا کار شما به درستی پیش رود وگرنه طمع کردن میتواند منجر به هزینه های اضافه شود نصب درب ضد سرقت هم رابطه بسیار مستقیمی را با ایمن بودن آن دارد مخصوصا هنگام جا زدن درب و قرار دادن آن در لولاو چهارچوب..

لولا و یراق آلات

لولای درب ضد سرقت که نقش بسیار مهمی را دارد وقتی که سارق قصد دستبرد را داشته باشد و با درب ضد سرقت مواجه شود حتما بی خیال میشود چون واقعا هیچ راهی برای باز کردن آن وجود ندارد اما یک راه حل در این میان وجود دارد و باقی میماند و آن هم لولای درب است اگر لولای درب ضعیف باشد و بدرستی نصب نشده باشد و از مواد درجه سه و نامرغوب ساخته شده باشد میتوان از طریق آن درب را باز کرد بدین صورت که سارق بوسیله یک دیلم به گوشه و کنار درب و لولا فشار وارد میکند تا آنرا کج کند و درب را از سمت مخالف باز کند خب اگر لولای درب مناسب نباشد به راحتی میتوان این کار را انجام داد اما اگر از بهترین و مرغوب ترین لولا استفاده کنید اصلا شاهد چنین صحنه ای نیستید و باز هم سارق ناکام خواهد ماند و توانایی باز کردن درب ضد سرقت را ندارد.با این اوصاف لولای درب هم میتواند بعنوان قلب آن باشد.همچنین باید به قدری قوی باشد که بتواند وزن بالا و سنگین درب ضد سرقت را نیز تحمل کند.توجه داشته باشید که هرچه درب ضد سرقت ایمن تر باشد امنیت آن هم بیشتر است پس گاهی اوقات ممکن است که درب ضد سرقت تا چند صد کیلو وزن داشته باشد که با این اوصاف لولا باید تحمل نگهداشتن پیوسته و مداوم آنرا داشته باشد.

لوازم و تجهیزات جانبی

اما مجموعه از یراق آلات جانبی هم برای درب ضد سرقت وجود دارد که بودن آنها کمک خیلی خوبی را به ما میکند مثلا چشمی درب زمانی که شخصی درب میزند شما میتواند ابتدا از طریق چشمی وارسی کنید که چه شخصی پشت درب است و در صورت وجود نداشتن مشکل درب را برای وی باز کنید.

جای پست و یا جا پستی که برای اداره پست درنظر گرفته شده است و از طریق آن میتوان نامه و پاکت را به داخل انداخت البته جاپستی زیاد مهم نیست و نبود آن هم زیاد به چشم نمیخورد اما بودن آن خالی از لطف نیست.

درکوب

درکوب که بسیار مهم است و میتوان از آن بعنوان زنگ هم استفاده کرد معمولا درکوب و چشمی در کنار یکدیگر نصب میشوند و به رنگ های طلایی در بازار عرضه میشوند. همه این تجهیزات در کنار یکدیگر تشکیل ساختمان درب ضد سرقت را میدهند فقدان هرکدام باعث میشود تا کار لنگ بزند اما یکی از مهمترین یراق آلاتی که در این درب وجود دارد قفل شب میباشد که برای شب ها و هنگام خواب تعبیه شده است و دارای یک زنجیر نیز میباشد و فقط کافیست که شما چفت آن را فشار دهید تا قفل شود و هیچکس نمیتواند به داخل وارد شود حتی اگر کلید هم داشته باشد این بود یکی دیگر از ویژگی های بارز امنیتی درب ضد سرقت.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید