درب لابی | درب لابی فلزی | قیمت درب لابی | درب لابی آهنی | درب لابی ضد سرقت

درب لابی

درب لابی ضد سرقت از استراکچری با امنیت بالاتر از سایر انواع درب لابی دیگر می باشد این درب را می توانید در مکان هایی که نیاز به امنیت بالاتری دارد مورد استفاده قرار دهید البته باید به این نکته توجه کنید که امنیت به  صورت صد درصد قابل پیاده سازی نمی باشد

درب ضد سرقت ویستا
درب ضد سرقت ویستا

درب لابی ضد سرقت

چند وقتی می باشد که این نوع از درب ها نیز روی بورس آمده اند این درب ها دارای امنیتی بالاتر از سایر انواع درب لابی می باشند درب لابی ضد سرقت از استراکچری با امنیت بالاتر از سایر انواع درب لابی دیگر می باشد این درب را می توانید در مکان هایی که نیاز به امنیت بالاتری دارد مورد استفاده قرار دهید البته باید به این نکته توجه کنید که امنیت به  صورت صد درصد قابل پیاده سازی نمی باشد و شما تنها می خواهید با استفاده از این درب ضریب ایمنی را بالا ببرید چرا که در صورتی که امنیت را به هر طریقی بالا ببرید باز هم راههایی وجود دارد و یا به وجود خواهد آمد که در پایین آوردن امنیت درب ضد سرقت لابی تاثیر خواهد گذاشت

درب ضدسرقت لابی معمولا به دو صورت دو لنگه یا یک و نیم لنگه ساخته میشوند و بیشتر برای نصب در ورودی ساختمان ها و ویلاها کاربرد دارند. این نوع درب های ضد سرقت نسبت به دربهای تک لنگه ایمنی کمتری دارند اما نسبت به درب های معمولی ایمنی بیشتری دارند. در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی ها، مزایا و معایب درب های لابی و ویلایی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

درب لابی در چه ابعاد و در چه رنگ هایی موجود است؟

ابعاد و رنگ درب ضد سرقت بر اساس سفارش مشتری تعیین می شود. هر کدام از مدل هایی که در لیست درب های لابی مورد قبول شما باشد، با رنگ و سایز مورد نظر شما قابل تولید می باشد. 

درب ضد سرقت دو لنگه و سفارشی لابی

همان طور که مشخص است درب ضد سرقت دولنگه و یک و نیم لنگه لابی از درب های تک لنگه زمان تولید بالاتری نیاز دارند. به دلیل پهنای بالای دربهای ضد سرقت دولنگه و لابی با استفاده از قفل های مخفی ضد سرقت امنیت درب های لابی را افزایش می دهیم. در کنار این مورد رگلاژ درب ضد سرقت دولنگه لابی در کارخانه و در محل پروژه و نصب آن نسبت به درب های تک لنگه زمانبر تر می باشد به دلیل اینکه یک طرف درب بر روی لنگه درب میشیند و همین دلیل باعث افزایش زمان رگلاژ درب می شود

ابعاد درب های لابی یک و نیم و دو لنگه و کتیبه خور

معمولا طبق مشخصات فنی درب های ضد سرقت و درب های لابی چوبی روال بر این قرار است که عرض های کمتر از ۱۵۵ سانتی متر به عنوان ابعاد درب لابی یک و نیم لنگه شناخته می شوند. ولی با توجه به نوع ساختمان ها معمولا عرض های متفاوتی برای درب لابی چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. درب لابی چوبی نیز به دونوع ساخته می شود.
 برخی از ساختمان سازان تمایل دارند که درب لابی چوبی دو لنگه استفاده کنند و هیچ گونه کتیبه و شیشه خور در کنار درب ها وجود نداشته باشد. برخی دیگر نیز تمایل دارند درب لابی چوبی با یک درب اصلی با بازشو ۹۵ تا ۱۰۰ سانتی متر و در کنار درب از استراکچرهای ترکیبی شیشه و شبکه فلزی آلومینیوم استفاده کنند که معمولا این نوع درب لابی چوبی با کتیبه های کناری جذابیت بیشتری برای مشتریان و ساختمان سازان دارد. 
درب لابی چوبی با عرض های بزرگ می تواند محدود به ابعادی مشخص باشد. در این مقاله سعی بر این است ابعاد کلی بیان شود ولی تجربه نشان داده است ساختمان سازان متناسب با شرایطی که دارند درب های خودشان را با ابعاد های سفارشی ، سفارش می دهند. درب لابی ورودی ساختمان با عرض های پشت تا پشت چهارچوب ۱۹۵ سانتی متر برای درب های تک لنگه با کتیبه های کناری ، درب با عرض ۲۷۰ سانتی متر برای درب های دو لنگه با دو کتیبه کناری ابعاد استاندارد می باشد. ارتفاع طول نیز برای درب های لابی چوبی وجود دارد. ارتفاع زیر ساب فریم تا کف فینیشینگ نباید بیشتر از ۲۱۵ سانتی متر باشد. 
در درب ضد سرقت دولنگه لابی بهتر است از پاشنه سنگی برای درب استفاده شود که هیچگونه ورودی از زیر درب انجام نشود. نوع رویه برای درب ضد سرقت دولنگه شبیه درب های تک لنگه می باشد با این تفاومت که به دلیل قرینه بودن این نوع درب ها در عرض های کمتر از ۱۸۰ سعی می شود که لنگه درب بازشو کمی بزرگتر از لنگه درب ثابت باشد.

سوالات متداول درب لابی

در این قسمت سوالات متداولی که اکثر مشتریان در زمان خرید درب لابی با آن رو به رو هستند را پاسخ داده ایم.

قیمت درب لابی بر چه اساسی مشخص می شود؟

تک لنگه یا دو لنگه بودن درب بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. همچنین جنس درب که چوبی باشد یا فلزی با روکش چوب باشد می تواند در قیمت درب لابی تاثیر گذار باشد.

درب های لابی

در های لابی توسط چوب های طبیعی (روس،راش و…)که طی سه مرحله در دمای خاص که متناسب با درب های تمام چوب لابی است خشک می شود که این امر باعث جلوگیری از تاب خوردگی و عمر بالای درب می شود.
امروزه استفاده از درب لابی نسبت به گذشته بسیار مرسوم تر شده است به طوری که استفاده از درب لابی به یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی به شمار می رود . درب لابی به دربی گفته میشود که به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر بسزایی در نمای ساختمان دارد .
درب لابی به طور معمول متشکل از سه لنگه است که دو لنگه آن در کنار درب به صورت ثابت بوده و لنگه وسطی آن به عنوان درب باز و بسته میشود . شیشه های مورد استفاده در درب لابی معمولا سه جداره بوده و دارای برنزکاری هستند .
جنس درب لابی میتواند  از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد که با توجه به کاربردی که مدنظر مشتری است میتواند هرکدام را با توجه به نیاز خود درب لابی مد نظر خود خریداری نماید .

در ادامه به طور مختصر نکاتی را که باید در هنگام خرید درب لابی مد نظر قرار دهید را توضیح میدهیم :

اگر شما درب لابی نیاز دارید تا به بیرون باز شود باید درب لابی ضد سرقت خریداری نمایید .درب های لابی یکی از انواع درب های ضد سرقت هستند.
درب لابی مد نظر شما باید با طرح و نمای ساختمان تطابق داشته باشد .
در هنگام خرید درب لابی باید به این نکته توجه کنید که درب لابی انتخاب شده شما دارای شیشه های سه جداره باشد .
طرح و نقشی که معمولا توسط برنز روی شیشه های درب لابی قرار میگیرد به صورت سلیقه ای بوده و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود درب لابی را انتخاب و خریداری نمایید .
جنس درب لابی میتواند از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد .
در هنگام خرید درب لابی به این نکته توجه کنید که درب لابی خریداری شده توسط شما دارای شیشه های سه جداره باشد .

درب لابی چیست و چرا توجه و انتخاب آن مهم می باشد ؟

درب لابی دربی می باشد که در ابتدایی ترین ورودی ساختمان قرار می گیرد و از این جهت مهم می باشد که می تواند در زیبایی واحد مسکونی و تجاری و همچنین امنیت آن تاثیر گذار باشد درب لابی در مدل ها و جنس های مختلفی در بازار موجود می باشد که شما بسته به سلیقه خود و همچنین میزان بودجه خود می توانید درب لابی مناسب با خود را خریداری و در ساختمان خود مورد استفاده قرار دهید
 

ساخت درب لابی ساختمان

شما می توانید انواع مختلفی از درب لابی ورودی ساختمان را سفارش دهید این به این معنی می باشد انواع مختلفی از درب لابی چوبی در ایران ساخته و مورد استفاده قرار میگیرد اگر یک درب لابی چوبی ورودی ساختمان نظرتان را جلب کرده است می توانید با برداشتن عکس آن ، آنرا نزد یک نجار تولید کننده درب لابی ببرید و سفارش آن را بدهید البته اگر نجار توانایی ساخت آن را داشته باشد در صورتی که نجار توانایی ساخت آن را نداشته باشد می توانید نزد چندین نجار ببرید چرا که بیشتر انواع درب لابی چوبی قابل کپی برداری از نمونه می باشند

درب ضد سرقت لابی

درب ضد سرقت لابی دارای ابعاد متفاوتی هستند و می توان با توجه به نیازمشتری و ابعاد ساختمان، به صورت 2 لنگه بازشو، 1.5 لنگه بازشو و تک لنگه بازشو با 2 نیم لنگه ثابت در دو طرف درب اجرا کرد.
ساختار درب ضد سرقت لابی مانند سری درب های سوپرلوکس است که برای کاهش هزینه از سری CNC نیز در ساخت این درب ها استفاده کرد.
درب ضد سرقت لابی داری قفل کاله ترکیه و قابلیت نصب آیفون و ریموت، چشمی و قفل دیجیتال را دارد. جنس این درب ها از چوب، فلز یا ترکیب این دو و متناسب با محل نصب است.
درب ضد سرقت لابی در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود، تمامی مدل های درب ضد سرقت به صورت تک لنگه قابلیت تبدیل شدن به دو لنگه و سه لنگه را دارند.

درب ضدسرقت نیز نوعی دیگر از درب ورودی می باشد که با توجه به ویژگی بسیار خوبی که برای ایجاد امنیت داردمی تواندیک انتخاب مناسب برای خرید درب باشد درب ضدسرقت دارای امنیت بالایی می باشداین درب از ساختار امنیتی بالاتری نسبت به سایر انواع دربهای برخوردار می باشداستفاده از قفل های مرکزی، چهارچوب و…. که وظیفه ایجاد امنیت را بر عهده دارند تنها بخشی از ساختار درب ضد سرقت می باشد، دربهای ضدسرقت همانند دربهای معمولی ضدسرقت استراکچر کاملا فولادی دارند و برای زیباتر شدن برای ساخت آنها از ام دی اف با روکش طبیعی راش یا گردو استفاده می شود.

فروش درب ضد سرقت لابی

فروش درب ضد سرقت لابی دو لنگه با نمای درب برجسته به این شکل است که پشت درب از نمای CNC ساده و در پشت لنگه ثابت از قفل های خاص برای مقاومت بهتر استفاده می شود که ایستایی را افزایش می دهد.
بازشو اصلی درب لابی يك و نيم لنگه با ابعاد متفاوت است و فروش درب ضد سرقت لابی چوبی با توجه به نوع ساختمان، با عرض متفاوت مورد استفاده قرار می گيرد.
برای درب تک لنگه و دو لنگه با دو كتيبه کناری ابعاد استاندارد وجود دارد و فروش درب ضد سرقت لابی ارتفاع زير ساب فريم تا كف فينيشينگ را بيشتر از 215 سانتی متر محاسبه نمی کنند.
فروش درب ضد سرقت لابی برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان هاست و اجزا و تکنولوژی ساخت متفاوتی با درب های معمولی دارند.

قیمت درب ضد سرقت لابی

قیمت درب ضد سرقت لابی دولنگه، یک و نیم لنگه از درب های تک لنگه بیشتر است، چون زمان تولید بالاتری دارد و به دلیل پهنای بیشتر، از قفل های مخفی ضد سرقت استفاده شده و امنیت درب های لابی افزایش داده می شود.
با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید قیمت درب ضد سرقت لابی را براساس اینکه به بیرون باز شود، استعلام کرده و درب را هماهنگ با طرح و نمای ساختمان خریداری کنید.
قیمت درب ضد سرقت لابی به طول و عرض آن بستگی دارد و می تواند متفاوت باشد. چوب مورد استفاده در درب لابی و همچنین کشور تولید کننده نیز می تواند در محاسبه قیمت درب ضد سرقت لابی تاثیر گذار باشد.
درب لابی استیل نوعی از نمونه های ساخته شده با ورق استیل  است و دارای زیبایی، مقاومت و قیمت مناسب است. قیمت درب ضد سرقت لابی استیل با توجه  به برخی از فاکتورها مختلف است.

نصب درب ضد سرقت لابی

برای نصب درب ضد سرقت لابی رگلاژ مدل دولنگه در کارخانه و در محل پروژه انجام می شود که نسبت به درب های تک لنگه زمان برتر است.
چون یک طرف درب روی لنگه درب می نشیند، افزایش زمان رگلاژ و نصب درب ضد سرقت لابی بالا می رود. فروش آنلاین و نصب انواع درب ضد سرقت لابی توسط شرکت های معتبر انجام می شود.
نصب درب ضد سرقت لابی یکی از روش های مهم امنیتی در هر ساختمان به شمار می رود و به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار گرفته، تاثیر خوبی در نمای ساختمان دارد.
درب ضد سرقت لابی از سه لنگه تشکیل می شود که دو لنگه آن به صورت ثابت و لنگه وسط باز و بسته می شود. در نصب درب ضد سرقت لابی شیشه های مورد استفاده سه جداره بوده، طراحی برنز کاری دارند.
نکاتی را که باید در هنگام خرید درب مد نظر قرار دهید
درب مد نظر شما باید با طرح و نمای ساختمان تطابق داشته باشد
در هنگام خرید درب  باید به این نکته توجه کنید که درب انتخاب شده شما با چوب خشک شده بادستگاه های صنعتی ساخته شده باشد
طرح و نقشی که معمولا توسط برنز روی شیشه های درب  قرار میگیرد به صورت سلیقه ای بوده .شما میتوانید با توجه به سلیقه خود طرح درب , رنگ و تاج و روکوب ها  را انتخاب و خریداری نمایید
جنس درب میتواند از جنس تمام چوب ،فلزی و یا ترکیبی از هردو باشد

مهمترین انواع درب لابی که در بازار

•    درب لابی تمام چوب
•    درب لابی ضدسرقت
•    درب لابی فلزی
•    درب لابی استیل

درب لابی تمام چوب

درب لابی چوبی یا درب لابی تمام چوب نوعی از درب می باشد که از چوب برای ساخت آن استفاده می شود البته  یک تفاوت با سایر انواع درب لابی چوبی دارد این تفاوت این می باشد که در این نوع از مدل برای ساخت آن از هیچ چیز به غیر از چوب استفاده نمی شود چوب های زیادی برای ساخت درب لابی تمام چوب مورد استفاده قرار میگیرد که از مهمترین انواع چوب های مورد استفاده برای ساخت این درب می توان به  چوب راش و چوب گردو اشاره کرد فروشگاه درب ضد سرقت آماده ارائه این نوع از  درب می باشد
درب لابی تمام چوب یکی از انتخاب های بسیار جذاب برای خریدارن درب ورودی لابی می باشد قیمت درب لابی تمام چوب ورودی بسته به اندازه آن  و همچنین جنس و طرح هایی که روی آن کار شده است متفاوت می باشد به عبارت دیگر می توان گفت درب لابی یک درب می باشد که نمی توان از قبل هزینه آن را مشخص کرد موارد زیادی در قیمت درب تمام چوب لابی دخیل است که هر کدام دارای یک تاثیر جداگانه می باشد درب لابی تمام چوب ورودی با توجه به ظاهر زیبایی که دارد بسیار مورد توجه قرار می گیرد اگر چه بسیاری از افراد بر این باور می باشند که این درب ها با توجه به متریال چوبی دارای امنیت نمی باشند اما این یک تفکر بسیار غلط می باشد چرا که امروز ساختار ایجاد این درب ها به گونه ای شده است که اکنون دارای ضریب بالایی از امنیت می باشند

درب لابی فلزی با قیمت مناسب :

استفاده از فلزات برای ساخت درب لابی نیز بسیار رایج می باشد چرا که  برخی از افراد بر این باور می باشند که اولا قیمت درب لابی تمام چوب بسیار بالا می باشد ثانیا امنیت این نوع از درب های به دلیل استفاد ه از چوب نسبت به  درب لابی فلزی پایین تر می باشد لازم به  ذکر می باشد   قیمت درب لابی فلزی در برخی از نمونه های بالاتر از نمونه های چوبی می باشد در نکته بعدی باید اشاره کنیم که برخی از درب های لابی چوبی به دلیل استفاده از سایر تجهیزات کمک کننده می تواند از درب لابی فلزی در برابر سرقت ایمن تر باشد که در برخی از موارد به این نوع از درب ها لابی ، درب لابی ضد سرقت نیز گفته می شود که در ادامه در مورد ان به  طور مفصل صحبت خواهیم کرد.

درب لابی استیل :

نوعی از درب لابی فلزی می باشد این نوع از درب دارای ظاهر بسیار زیبایی می باشد با توجه  به اینکه  استیل دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط جویی و… می باشد از استیل  به عنوان یک مواد اولیه برای ساختن درب نیز استفاده می شود درب لابی استیل نیز نوعی از نمونه های ساخته شده با ورق استیل  می باشد زیبایی ، مقاومت و قیمت  مناسب تنها بخشی از ویژگی های درب ضد سرقت استیل می باشد قیمت درب لابی استیل با توجه  به برخی از فاکتورهای مختلف می باشد

درب  استیل لابی

نوعی دیگر از این نوع دربها فلزی می باشد این نوع از درب دارای ظاهر بسیار زیبایی می باشدبا توجه به اینکه استیل دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی و…میباشد از استیل به عنوان یک ماده اولیه برای ساختن درب نیز استفاده می شود.
دربهای  استیل نیز نوعی از نمونه های ساخته شده با ورق استیل می باشدزیبایی ، مقاومت و قیمت مناسب تنها بخشی از ویژگی های درب ضد سرقت استیل می باشدقیمت درب استیل با توجه به برخی از فاکتورها مختلف می باشد

طراحی درب استیل

درب استنلس استیل به دلیل ماندگاری و مقاوت بالا در برابر فرسایش و زنگ زدگی بهترین متریال جهت تولید انواع درب در ساختمان سازی است. درب های استنلس استیل با استفاده از ورق های استیل ضد زنگ و پروفیل های استیل و آهنی و متریال های دیگری چون شیشه و چوب تولید می شوند. استیل به کار رفته در ساخت این نوع درب ها معمولا ازنوع استیل304 و یا استیل 316 می باشد. انواع درب استنلس استیل را می توان به شرح ذیل نام برد. در واقع طراحی درب استیل براساس سلیقه و نیاز مشتری انجام می شود. در این روند طراحی درب استیل هر چه محدودیت بودجه وجود داشته باشد طراح به سمت طراحی درب های ساده تر و کم هزینه تر می رود. امروزه به همین دلیل در طراحی درب استیل از روش هایی استفاده می شود که بتوان با سرعت بیشتر و هزینه کمتر درب های استیل تولید کرد که نیاز صنعت انبوه سازی ساختمان را بتوان برآورد کرد. درب های طراحی شده توسط ما کاملا خاص است و برای هر سفارش طراحی کاملا جدا گانه ای انجام می شود. در تمام مراحل طراحی درب استیل تمام تغییرات شکل ظاهری و خصوصیات ایمنی درب به مشتری اطلاع داده می شود تا بهترین محصول که رضایت کامل را برای خریدار در پی داشته باشد تولید شود. این مجموعه با داشتن مهندسان جوان و باتجربه همواره سعی می کند زیباترین و خاص ترین درب های استیل را طراحی و تولید کند.

درب استیل طلایی

درساخت درب استیل طلایی آن چنان که از نامش پیداست از وزق استیل طلایی 316 استفاده می شود. شاسی کشی درب استیل طلایی معمولا از پروفیل آهنی و یا استیل استفاده می شود. بهترین گزینه برای این مدل درب استبل استفاده از پروفیل استیل طلایی است. قیمت این مدل درب معمولا گران تر از درب استیل کرومی یا همان استیل ساده می باشد. نکته منفی در ساخت این مدل درب استیل رنگ متفاوت زوایا جوشکاری شده می باشد که به رنگ کرومی یا همان استیل ساده بود و در تضادی آشکار با رنگ ورق استیل طلای به کار رفته در کاور درب است.

درب لوکس استیل

درب های لوکس استیل در واقع درب های سفارشی هستند که طرحی منحصر به فرد دارند که تنها یک بار برای یک مشتری ساخته می شوند. استیل به کار رفته در این نوع درب ها از بهترین نوع استیل یعنی 316 می باشد که با ضخمات حداقل 1 میلیمتر استفاده می شود. درب لوکس استیل از ترکیب شیشه های طرح دار و چوب های باکیفیت و ورق های استیل اختصاصی با طرح هایی زیبا همراه با یراق آلات و دستگیره و قفل بسیار باکیفیت ساخته می شود. قیمت درب استیل لوکس براساس طرح درب و ابعاد درب سفارش داده شده قابل محاسبه است و قیمت مشخص و عرفی مانند سایر درب ها ندارد.

درب استیل ویلایی

دربهای ویلاها باید با نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی ساختمان هماهنگ باشد در ایران معمولا ویلاها در مناطق خوش آب و هوا مانند کنار ساحل دریاها یا جنگلها و کوهها ساخته می‌شود. به دلیل تغییرات مداوم آب و هوا و وجود رطوبت و بارندگی در این مناطق استفاده از درب مناسب برای ساختمان اهمیت پیدا می‌کند. درب استیل ویلایی به دلیل وجود اجزا و قطعات استنلس استیل ضد زنگ در برابر رطوبت و آلودگی و تغییرات درجه هوا مقاوم بوده و بدون هیچ مشکلی کیفیت و دوام اولیه خود را حفظ می کند و از طرف دیگر زیبایی ظاهری درب استیل ویلایی به دلیل شکل جذاب و صیقلی پروفیل ها و اتصالات استیل می تواند به زیباتر شدن نمای بیرونی ویلا ها کمک کند. درب استیل ویلا ها با ترکیب اجزای شیشه ای و چوبی امکان طراحی بدون محدودیت را به طراحان نمای ویلا داده است. 

درب استیل ورودی ساختمان

این مدل درب استیل از نوع درب استیل صنعتی بوده که جهت حفظ امنیت ساختمان و همچنین زیبای نمای ساختمان استفاده می شود. درب استیل ورودی ساختمان در اندازه ها و رنگ ها و طرح های متنوع و زیبا ارائه می شود. دقت در انتخاب رنگ و طرح اهمیت دارد زیرا در صورت نادیده نگاه گرفتن این امر مهم ناهماهنگی را با نمای بیرونی و یا حتی داخلی ساختمان در پی خواهد داشت. از این رو بهره گیری از مشاوره درست امری ضروری است تا حدی که طراحان ساختمان مربوطه نیز بهتر است با متخصصان و مشاوران فعال در صنعت استیل ساختمانی به مشورت بپردازند. توضیح اینکه نصب درب استیل ورودی به یک سری الزامات احتیاج دارد که در صورت نادیده گرفتن آنها نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. برای مثال محل نصب، ویژگی های ساختمان مربوطه، توانایی چارچوب برای نگهداری وزن درب، ضخامت استیل به کار رفته در درب، نصب یا عدم نصب شیشه بر روی درب و حتی رنگ شیشه ها، کیفیت شیشه ها با توجه به پتانسیل کاربری ساختمان و غیره همگی در انتخاب و اجرای درب استیل اهمیت دارد. از این رو نقش تیم اجرایی در ارائه نتیجه عالی و رضایت بخش بسیار مهم است استیل به کار رفته درب های ورودی باید و حتماً ضدزنگ باشد و اتصالات نصب نیز حتماً باید ویژگی ضد زنگ بودن را داشته باشد. متاسفانه در روزهای ابتدایی نصب معیارهای قابل اعتمادی جهت تشخیص استیل باکیفیت و ضد زنگ از استیل بی کیفیت وجود ندارد و این گذر زمان حتی کوتاه مدت و همچنین تغییرات آب و هوایی است که با پدید آمدن آثار زنگ زدگی تفاوت میان آن دو آشکار می شود. از این رو به جد توصیه می‌کنیم که با شرکت‌هایی که رزومه قوی و رضایت بخشی دارند همکاری بفرمایید. 

یکی از کاربردهای بسیار مهم در های درب استیل وردی ویژگی ضد سرقت ضد سرقت بودن آن است وزن درب ها و وضعیت نصبت به آنها باید در حدی باشد که امکان سرقت از راه درب به صفر برساند. حتی اجرای طراحی های متفاوت روی آن باید با حفظ ویژگی ضد سرقت بودن صورت گیرد به این منظور لازم است در مناطق مختلف که ویژگی های امنیتی متفاوت نیز دارند طراحی های متفاوت نیز پیاده شود. گستره اجرایی درب استیل بسیار زیاد است مانند ورودی آپارتمان، در ورودی اتاق ها نگهداری گاو صندوق، بانک ها و موسسات مالی و غیره علاوه بر اینها درب استیل در کنار ایجاد امنیت، حس قدرتمندی از زیبایی و کلاس منحصر به فردی برخوردار است و با آن می توانید مفهوم مدرن و به روز بودن را برای دیگران نمایش دهید

قیمت درب استیل

میزان هزینه ای که برای خرید یک درب در نظر گرفته می شود به کیفیت کالای خریداره شده ارتباط مستقیم دارد. اما همیشه این طور نیست زیرا هزینه خرید یک درب بی کیفیت هر چند در ابتدا مقرون به صرفه به نظر می رسد اما در آینده هزینه های دیگری مانند: نگهداری و باز سازی درب را در پی خواهد داشت. شاید قیمت درب استیل از دیگر درب های ساختمانی گرانتر باشد اما این درب ها به دلیل وجود استیل در ساخت آنها هرینه بازسازی و نگهداری در آینده را نخواهند داشت در نتیجه در دراز مدت قیمت درب استیل کاملا اقتصادی می باشد. به طور کلی عواملی که در قیمت درب استیل موثر هستند عبارتند از:
•    تعداد لت های باز شو یا ثابت
•    مدل و کیفیت یراق آلات و اتصالات
•    نوع آیاژ استیل استفاده شد از نطر کیفیت و ضخامت
•    نوع و کیفیت شیشه و قطعات چوبی
•    ابعاد و شکل ظاهری
نکته مهمی که در قیمت درب استیل تاثیر گذار است نوع کاربری درب است با این توضیح که اگر درب ضد سرقت باشد هزینه تولید آن افزایش خواهد یافت اما اگر از درب های وارداتی چینی که به صورت تولید انبوه ساخته می شوند و شکل و کیفیت یکسانی دارند استفاده شود قیمت درب استیل کاهش خواهد یافت. توجه داشته باشید که کیفیت تمام محصولات ما از نوع مرغوب و درجه یک می باشد و تنها مواردی که گفته شد در قیمت ها تفاوت ایجاد می کند. در ادامه لیست قیمت درب استیل برای اطلاع شما قرار داده شده است اما برای کسب اطلاعات دقیق تر از مدل ها و قیمت درب ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگرید.

درب لابی چوبی

در درب ضد سرقت دولنگه اگر نمای درب برجسته باشد پشت درب از نمای CNC ساده استفاده می شود. در پشت لنگه ثابت نیز از قفل های خاص در بالای درب برای مقاومت بهتر لنگه ثابت استفاده می شود که ایستایی درب ضد سرقت دولنگه افزایش پیدا کند. در کنار این مورد بارگیری این نوع درب در کارخانه و انبار کارخانه و حرکت درب در طول خط تولید سخت تر از درب های معمولی می باشد. استفاده از لولاهای ترکیه ای باید بیشتر از حد معمول درب های تک لنگه انجام شود و بطور کلی می توان گفت احتمال افتادگی درب در طی زمان و خارج شدن از رگلاژ بیشتر از درب های معمولی می باشد.
البته نوع روکش این نوع درب ها نیز شبیه سایر درب های دو لنگه می باشد ولی بهتر از روکش چوبی با رنگ پلی استر استفاده شود و این به این دلیل می باشد که با هر گونه زخم و خش بر روی روکش چوب می توان با استفاده از بتونه و هم رنگ روکش چوب را اصلاح کرد و رنگ دوباره به روکش چوب داد.
درب لابی تمام چوبی از نظر قیمت نسبت به درب لابی ضد سرقت گران تر می باشد. درب لابی چوبی از نظر زمان بر بودن تولید قیمت نهایی بالاتری دارد. معمولا درب لابی چوبی بین ۳۰ تا ۴۰ روز بستگی به ابعاد درب لابی چوبی زمان تولید می باشد. این درب صورتی است که بطور مثال درب لابی ضد سرقت دو لنگه ۱۵ روز زمان تولید می باشد. درب لابی ضد سرقت دارای پروسه خاص تولید می باشد و رویه های درب لابی ضد سرقت تقریبا آماده می باشند و زمان ۱۵ روز بیشتر مربوط به ساخت استراکچر درب لابی ضد سرقت دو لنگه و یا درب لابی یک و نیم لنگه می باشد. درب لابی چوبی به دلیل زمان بر بودن تولید بخصوص در کارهایی که بصورت نیم هلال و هلالی می باشند ساخت زمان بری دارند. در کنار این موضوع رنگ کاری درب لابی چوبی نیز باید بصورت یک تیکه انجام شود و تمام این موارد باعث زمان بر بودن پروسه ساخت درب لابی چوبی می باشد.
درب لابی چوبی با قطر های متنوع ساخته می شوند و ابعاد این درب ها نیز متناسب با فضایی که مشتری در نظر گرفته است به صورت ابعاد سفارشی ساخته می شود. نصب درب لابی چوبی با دستگیره و مقابل برقی بخصوص انجام می شود تا سیستم آیفون بتواند به درب متصل شود. نصب درب لابی با استفاده از پیچ های مخصوص و فوم فشرده پلی اورتان انجام می شود. شیشه های مورد استفاده درب لابی چوبی نیز معمولا از شیشه های استند گلاس یا شیشه های طرح استند گلاس می باشد که متناسب با نوع شیشه ، ضخامت جای شیشه مورد نیاز بین ۱۰ تا ۲۵ میلی متر تعبیه می شود. قیمت شیشه های استند گلاس برای درب لابی نسبت به شیشه های طرح استند گلاس بیشتر می باشد و از نظر زمان تولید نیز همین طور می باشد.
چوب ها به دلیل جلوه گرم و زیبایی که دارند و به محیط می دهند و همچنین قابلیت پردازش ، برش ، خراطی ، سمباده خور بودن و ... طرفداران زیادی در صنایع مختلف مخصوصا صنعت دکوراسیون به خود جلب کرده اند

طرفداران چوب مخصوصا در صنعت دکوراسیون داخلی(بخصوص درب ضد سرقت)بر این عقیده هستند که حسی طبیعی ای که چوب به خانه می آورد قابل قیاس با محصولات چوبی مصنوعی نمی باشد که در صورتی که مشکلاتی که در ساخت و پردازش چوب دارد را در نظر نگیریم تا حدودی استدلال بجایی می باشد
امروزه استفاده از درب لابی نسبت به گذشته بسیار مرسوم تر شده است و ساختمان های لوکس با وجود در لابی کامل میشوند. به طوری که استفاده از درب لابی به یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی به شمار می رود . درب لابی به دربی گفته میشود که به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر بسزایی در نمای جلویی ساختمان دارد. و جزئی از معماری ساختمان به حساب می آید

جنس درب لابی میتواند از جنس تمام چوب ، فلزی، آهنی وشیشه یا ترکیبی از هرسه می باشد که با توجه به کاربردی که مدنظر مشتری است می تواند ساخته شود.شیشه بکار رفته در درب لابی معمولا از نوع شیشه های دکوراتیو بوده .چوب بکار رفته در درب لابی معمولا از دو چوب راش و گردو است که در زیر به خصوصیات هر یک اشاره شده است

درب لابی میتواند از چوب مصنوعی یا چوب مصلح شده به  پی وی سی که همان درب پلی وود می باشد نیز ساخته شود که میتوان ان را در جاهایی که در معرض باد و باران قرار میگیرد یا مناطقی که مرطوب هستند و امکان دارد درب لابی مورد رطوبت شدید قرارگیرد باید از درب لابی پلی وود استفاده کرد ضمنا درب لابی میتواند مانند در ضد سرقت از نظر امنیتی تقویت گردد با یکسری سازه های فلزی داخلی و آهن کشی های خاص هنگام ساخت که به این گونه درب ها درب ضد سرقت لابی گفته میشود و میتوان در داخل این گونه درب ها نیز شیشه بکار برد باشرایط خاص که این گونه درب ها به درب ضد سرقت شیشه خور یا درب لابی ضد سرقت شیشه خور معروفند

چوب گردو برای درب لابی

چوب درخت گردو از جمله بهترین و مرغوب ترین و معروف ترین چوب ها برای درب لابی می باشد . این چوب ، صیغل پذیر ، همگن ، رنگ پذیر و به رنگ قهوه ای تیره می باشد چوب گردو برای منبت کاری، خراطی و کنده کاری ، ساخت مجسمه و اشیا دکوری ، ساخت آلات موسیقی و همچنین در دکوراسیون داخلی منزل و ساخت روکش های چوب بسیار پرکاربرد است. این چوب نیمه سنگین و نیمه سخت می باشد و مقاومت مناسبی در برابر فشار ، خمش ، رطوبت و کشش دارد

چوب راش برای درب لابی

این چوب نیمه سنگین و دارای بافتی همگن و تقریبا مقاوم در برابر حشرات و قارچ ها می باشد. در سطح این چوب دوک هایی وجود دارد که در عین زیبایی گاهی اوقات به عنوان عیب نیز تلقی می گردد. زیرا نجاران عقیده دارند که این دوک ها در هنگام رنگ سیاه می شوند.از این چوب بیشتر از همه در صنعت مبلمان استفاده می گردد و آن هم به خاطر بافت همگن و سختی مناسب آن است

درب لابی شیشه خور

یکی از در بهای  بسیار پر کاربرد درب شیشه خور می باشد این درب نیز توسط این گروه قابل ساخت و نصب می باشداستفاده از انواع شیشه ها و همچنین استفاده از انواع چوب ها و طرح ها در ساخت این گونه از دربها می تواندیک درب بسیار شیک و مناسب با خواسته های شما را به وجود آورد برای اطلاعات بیشتر در مورد این درب می توانید با ما در تماس باشید تا همکاران ما اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهند

تفاوت درب تمام چوب لابی با درب ضدسرقت لابی

درب ضدسرقت لابی ایمنی کمتری نسبت به دربهای ضد سرقت تک لنگه دارند و از طرفی رگلاژ و نصب آنها نیز سخت تر است. این درب ها از یک طرف بر روی لنگه درب قرار داده میشوند و همین مساله ایمنی این درب ها را کمتر میکند.
پهنای بیشتر درب های ضد سرقت لابی نیز از میزان استحکام و مقاومت آنها کاسته است. درب های ضد سرقت لابی بر روی پاشنه سنگی نصب میشوند تا از زیر درب هیچگونه ورودی ایجاد نشود. جابجایی و حمل و نقل درب های دو لنگه در کارخانه و در مسیر مقصد نیز سخت تر از در بهای تک لنگه و معمولی است.

رویه درب ضدسرقت لابی

این درب ها رویه ای مشابه درب های ضد سرقت تک لنگه دارند اما به دلیل قرینگی موجود در این درب ها مخصوصا در عرض های کمتر از ۱۸۰ لنگه درب بازشو کمی بزرگتر از لنگه درب ثابت است. روکش درب های ضد سرقت دو لنگه لابی شبیه بیشتر درب های دو لنگه است اما بهتر است این روکش از جنس روکش چوبی با رنگ پلی استر باشد تا در صورت افتادن هر گونه خط و خش بر روی روکش بتوان آن را با بتونه و هم رنگ روکش دوباره رنگ آمیزی نمود.

 ظاهر درب دو لنگه 

درب های لابی دو لنگه معمولا ظاهری برجسته داشته که بر روی قسمت پشتی آنها نمای CNC ساده کار شده است. در قسمت پشتی این درب ها قفلهای خاصی نصب میشود تا لنگه ثابت درب مقاومت بیشتری داشته باشد و بهتر بایستد.

رگلاژ دربها

درب های لابی سنگین تر و عریض تر از درب های معمولی هستند و به همین دلیل رگلاژ این دربها سخت تر از دربهای معمولی باشد و از طرفی همین موضوع سبب شده که احتمال خارج شدن این درب ها از رگلاژ بیشتر بوده و به مرور دچار افتادگی شوند.

ابعاد درب ضدسرقت لابی

دربهای لابی چوبی در ابعاد مختلفی ساخته و نصب میشوند. درب یک و نیم لابی درب هایی با عرض کمتر از ۱۴۵ سانتی متر هستند. دربهای لابی یک و نیم لنگه به طور معمول بازشویی در حدود ۹۵ و ۳۵ سانتی متر برای لت کوچک دارند اما عرض این درب ها با توجه به نوع ساختمان ها متفاوت است.
دربهای چوبی را میتوان در عرض های بزرگ ساخته و یا حتی مطابق با نیاز خریداران با ابعاد سفارشی آنها را تهیه کرد. دربهای تک لنگه با کتیبه های کناری برای درب لابی باید دارای عرض پشت تا چهارچوب ۱۹۵ سانتی متر باشد اما دربهای دو لنگه با دو کتیبه های کناری باید دارای عرض ۲۵۰ سانتی متر باشد. ارتفاع زیر ساب فریم تا کف فینیشینگ برای یک درب چوبی لابی استاندارد نیز نباید بیشتر از ۲۱۵ سانتی متر باشد

نکاتی درباره انواع دربهای لابی

دربهای لابی ضدسرقت بیشترین ضریب امنیت را نسبت به سایر انواع لابی دارند.تامین و نگهداری دربهای  تمام چوب نسبت به سایر انواع لابی مشکل تر می باشد و اینگونه دربها نسبت به رطوبت بسیار حساس بوده و در صورت خرابی هزینه تعمیر آن زیاد می باشد.
دربهای تمام چوب قیمت تمام شده بالاتری نسبت به بقیه مدل ها دارد.دربهای ضدسرقت نباید مستقیم در معرض باران قرار بگیرد ولی مکان های مرطوب مشکلی برای آن ایجاد نمی کند.نیم لنگه های  ضدسرقت می تواند بازشو یا ثابت باشد.عرض شیشه های  ضدسرقت به گونه ای است که سر انسان از آن عبور نمی کند.در صورت صدمه دیدن دربهای ضدسرقت هزینه تعمیر آن بسیار مناسب می باشد

درب لابی درجه یک

همچنین کلیه ی قسمت های فلزی کار توسط رکوب و تاج چوبی پوشانده می شود.به دربهای ضدسرقت با توجه به عرض آنها نیم لنگه اضافه می شود. که این نیم لنگه ها هم میتواند شیشه خور باشد که نور از آنها عبور کند و هم میتواند ساخته شده از ام دی اف باشد به صورتی که نور از آنها عبور نکند. شیشه های بکار رفته در لابی ضدسرقت لمینت شده می باشند و کاملا نشکن می باشد.

درب ضد سرقت لابی و ویلایی

درب ضد سرقت دو لنگه لابی از دربهای تک لنگه از امنيت كمتری برخودار است و رگلاژ اين نوع دربها در كارخانه و در محل پروژه و نصب آن بسيار سخت مي باشد به دليل اينكه يک طرف درب بر روي لنگه درب می نشيند و همين دليل باعش كاهش مقاومت درب می شود. به دليل پهناي بالای درب ضد سرقت دو لنگه لابی ميزان مقاومت درب نسبت به درب تک لنگه پايين تر است.
در درب ضد سرقت دو لنگه لابی بهتر است از پاشنه سنگی برای درب استفاده شود كه هيچگونه ورودی از زير درب انجام نشود، نوع رويه براي اين نوع دربها شبيه دربهاي تك لنگه مي باشد با اين تفاوت كه به دليل قرينه بودن اين نوع دربها در عرض هاي كمتر از 180 سعي مي شود كه لنگه درب بازشو كمي بزرگتر از لنگه درب ثابت باشد.
  درب ضد سرقت دو لنگه اگر نماي درب برجسته باشد پشت درب از نماي CNC ساده و در پشت لنگه ثابت نیز از قفلهای خاص در بالای درب برای مقاومت بهتر لنگه ثابت استفاده می شود که ایستایی این نوع دربها را افزایش دهد. در کنار این موارد بارگیری درب ضد سرقت دو لنگه لابي در کارخانه و انبار کارخانه و حرکت درب در طول خط تولید سخت تر از دربهای معمولی می باشد.
استفاده از لولاهای ترکیه ای باید بیشتر از حد معمول دربهای تک لنگه انجام شود و به طور کلی میتوان گفت احتمال افتادگی درب در طی زمان و خارج شدن از رگلاژ بیشتر از دربهای معمولی است. البته نوع روکش این نوع دربها نیز شبیه سایر دربهای دولنگه می باشد ولی بهتر از روکش چوبی با رنگ پلی استر استفاده تا با هر گونه زخم و خش بر روی روکش چوب بتوان با استفاده از بتونه و هم رنگ روکش چوب را اصلاح کرد و رنگ دوباره به روکش چوب داد.

مراحل سفارش درب لابی :

ابتدا در روزهای غیر تعطیل و ساعات اداری با شماره های مندرج در وب سایت می توانید با  ما در تماس باشید کارشناسان این مجموعه در این ساعات و روزهای آماده ارائه مشاوره به  صورت رایگان برای خرید درب لابی و همچنین ارائه لیست قیمت به  شما می باشند
در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری نیز که کارشناسان فروش در مجموعه نمی باشند می توانید جهت خرید درب لابی و همچنین دریافت لیست قیمت درب لابی با فرم تماس با ما در تماس باشید تا همکاران ما بلافاصله بعد از مشاهده درخواست شما با شما در تماس باشند و اطلاعات مورد نیاز را برای شما ارسال نمایند
لازم به ذکر می باشد بعد از خرید و سفارش درب لابی این درب طی ده روز کاری بعد از سفارش قابل نصب می باشد هر گونه  سوال شما با استفاده از پل های ارتباطی با ما قابل پاسخ می باشد

قیمت درب لابی چینی، ایرانی و ترک در تهران

ساخت و تولید درب های چوبی به طورکلی از چوب بوده که از چوب راش یا روس در این خصوص استفاده می شود که به دلیل مقاوم بودن در برابر حریق به عنوان درب ورودی و درب راه پله نیز استفاده می شود.چوب نیاز اولیه برای تولید درب های چوبی است و چوبی که برای درب چوبی استفاده می شود باید از نوع درجه یک بوده و مهم تر از همه خشک باشد.چوب های روسی در هنگام خرید معمولا دارای رطوبت بالائی هستند.بدین جهت چوب را پس از خرید به مدت ۳ الی ۴ ماه در هوای آزاد قرار داده تا رطوبت آن بصورت کامل بیرون رود.سپس چوب ها را بیرون آورده و در مجاورت هوای آزاد قرار می دهیم تا فعل و انفعالات و واکنش های خود را درهوای آزاد انجام دهد.
در های لابی توسط چوب های طبیعی (روس،راش و…)که طی سه مرحله در دمای خاص که متناسب با درب های تمام چوب لابی است خشک می شود که این امر باعث جلوگیری از تاب خوردگی و عمر بالای درب می شود.

قیمت درب لابی نیز بسته به طول و عرض آن میتواند متفاوت باشد اما آنچه که مهم می باشد این است که چوب مورد استفاده در درب لابی و همچنین کشور تولید کننده درب لابی می تواند رابطه بسیار مستقیمی با قیمت درب لابی داشته باشد معمولا کشور درب لابی به سه صورت در بازار یا به عبارت دیگر سه تولید کننده درب لابی در بازار موجود می باشد.
درب لابی چینی
درب لابی ایرانی
درب لابی ترک
قیمت درب لابی چینی از دو نوع درب لابی ترک و درب لابی ایرانی ارزان تر می باشد البته لازم به ذکر می باشد که قیمت درب لابی ترک در بازار درب دارای تقاضای بیشتری بوده و به همین دلیل نیز دارای قیمت بیشتری می باشدامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید